Android Geliştiri Günleri 2016’da Yapılmayacak!

 

2011 yılından bu tarafa ülkemizde organize edilen ve Android geliştiricilerinin her sene merakla, heyecanla beklediği Android Geliştirici Günleri 2016 yılında maalesef yapılmayacak.

Sitelerinde duyurdukları yazıda Android Geliştirici Günleri’nin misyonunu tamamladığı ve organizasyon ekibinin duygusal ve fiziksel açıdan yorgun olması belirtildi.

Yazılımcı Kafası olarak umarız ki karar değişir ve ülkemiz yazılım dünyasına değer katan bu etkinlik tekrar organize edilir.

Sitelerinde yer alan açıklama ise aşağıdadır.

Android Geliştiri Günler 2016 organize edilemeyecektir

Yılın bu zamanında yine AGG hakkında bir duyuru yapıyoruz.

AGG, dört yıl gibi bir sürede sıfırdan başlayıp dünyanın farklı 59 noktasında duyurusu yapılan, 15’den fazla ülkeden 2000 üzerinde katılımcıya sahip, dünya’nın dört bir tarafından gelen yıldız konuşmacıların bulunduğu ve dünya’daki teknoloji devlerinin (Google, Sony, Alcatel, Paypal, Microsoft(Nokia), IBM, Philips, Samsung, HTC vb). sponsor olduğu bir konferansa dönüştü.

AGG katılımcılarına ücretsiz ve kaliteli bir konferans sağlayarak faydalı oldu ve sıradan kişilerin bir araya geldiğinde sıradan olmayan bir şeyler yapabildiğini göstererek kendi misyonunu tamamladı. Bu sebepten ve ayrıca organizasyon takımının duygusal ve fiziksel açıdan yorgun olması nedeniyle söylemeliyiz ki 2016 için AGG organize edilemeyecektir. Ümit ederiz ki bir gün AGG küllerinden yeniden doğar. Şimdilik AGG’den geriye kalanlar ise anılar, arkadaşlıklar ve ilhamlardır. İsterseniz AGG 2015 ve AGG 2014 fotoğraflarına bir göz atabilirsiniz.

Organizasyon Takımı Adına
contact@androiddeveloperdays.com
20 Ekim 2015

“Android Geliştiri Günleri 2016’da Yapılmayacak!” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.