Mobil Programlama: 1.1.  Mobil programlama nedir? 1.2. Neden mobile yönelmek gerekli? 1.3. Windows phone 1.4. IOS ve Android işletim sistemleri 1.5. Uygulamalar temel olarak nasıl kazanç sağlarlar 1.6. Piyasadaki durum / işletim sistemleri karşılaştırması  Oyun Programlama 2.1. Oyun programlamanın temelleri 2.2. Oyun motoru nedir? 2.3. Oyun motorlarının yapıları 2.4. Hangi oyun motorları tercih edilmeli 2.5. Oyun programlama da kullanılan yazılım dilleri.

İletişim, bilişim ve telekomünikasyon sektörlerini incelediğimiz ve geleneksel olarak düzenlediğimiz İLTEK Günleri 11. senesinde de sektörün öncü firmalarını bir araya getiriyor! Turkcell Akademi’nin Platin, Huawei ve Türksat’ın Altın, Ericsson ,Koç Sistem ve Ekin Technology’nin Gümüş Sponsorluğunda gerçekleşecek olan 11. İLTEK Günleri; sektörde sadece Türkiye değil dünya çapında hakim olan firmaların öğrenci ile buluşma noktası olacak. […]

İLTEK GÜNLERİ 2006 yılında başlayan, 2016 yılında 11.si gerçekleşen En güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, Diğer öğrenci kulübü etkinliklerinden farklı olarak kariyer ve teknik odaklı olan, Sektörün öncü firmalarının yöneticileri ile birebir tanışma fırsatı sunan, Şirket standlarında staj imkanı sağlayan, 3 gün süren, Telekomünikasyon, bilişim, elektronik ve mekatronik sektörlerini mercek altına alan bir etkinliktir.